همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
دیواری HVAC 1000ml Automatic Fragrance Diffuser 3000cbm
| نام: | پخش کننده آروماتراپی آبگرم |
|---|---|
| مواد:: | فلز |
| رنگ:: | سیاه سفید |
خوشبو کننده معطر قهوه Small Area Aroma با آلومینیوم و کار آرام و مه غلیظ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم پخش بوی تهویه مطبوع اتوماتیک 110 ولت 300 متر مربع دستگاه خوشبو کننده هوا برقی
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 18 وات |
| سر و صدا: | <30dba |
پخش کننده بو و عطر باتری برای عطر خانگی به طور یکنواخت پخش می شود
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| نوع: | باتری کار می کند |
| مواد:: | فلز |
Office Wall Mount 500ml 600cbm Aroma Fragrance Diffuser
| نام: | پخش کننده رایحه عطر |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
ماشین ظرفشویی اتوماتیک خوشبو کننده هوا و شوینده پلاستیکی با تایمر و داخل فن
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
بطری PET 3W 250ml 300m3 پخش کننده الکتریکی معطر درمانی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 3W |
پخش کننده های بی صدا و رایحه درمانی خاموش HVAC برای فروشگاه ها نصب شده است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دیفیوزرهای پخش کننده رایحه برقی آلومینیومی Standby Silver با روغن پرشده قابل نصب است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

