همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
سیستم تحویل رایحه تهویه مطبوع مرکزی رنگی سفارشی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
میکروکنترلر داخلی 150 میلی لیتری کوچک با طراحی لوکس HVAC دستگاه رایحه تجاری
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
کنترل از راه دور آلومینیوم قابل حمل هوا پخش کننده عطر بدون روغن نشت صدای کمتری دارد
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده عطر برقی Silent Working Elegant Shape مرکز خرید 500 میلی لیتر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده خوشبو کننده خوشبو کننده تجاری هوا / پخش کننده روغن اساسی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده عطر اتوماتیک Standalone HVAC 1000ml
| نام: | پخش کننده آروماتراپی آبگرم |
|---|---|
| مواد:: | فلز |
| رنگ:: | سیاه سفید |
دیواری HVAC 1000ml Automatic Fragrance Diffuser 3000cbm
| نام: | پخش کننده آروماتراپی آبگرم |
|---|---|
| مواد:: | فلز |
| رنگ:: | سیاه سفید |
دیفیوزر اتاق رایحه درمانی مشکی قابل حمل 220 ولت با سیستم HVAC برای 100 مترمربع
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده عطر برقی HVAC برقی 150 میلی لیتری برای فضای کوچک 600 سی بی متر
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

