همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
خوشبو کننده هوا 5000cbm HVAC پخش کننده روغن ضروری الکتریکی
| نام: | پخش کننده روغن ضروری الکتریکی |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
دستگاه رایحه هتل مشکی 500 میلی لیتری با فن داخلی و رایحه ای قوی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
فلز 22w 1000ml 3000cbm HVAC Diffuser برای هتل
| مواد: | فلز |
|---|---|
| اندازه: | 300 * 150 * 360 میلی متر |
| ولتاژ (V): | 220 |
35W 500ml 2000cbm HVAC ماشین آلات معطر هتل برای هتل
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| میزان صدا: | <20dba |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
ECO - سیستم تحویل رایحه مرکز خرید دوستانه سینما با قفل و روغن دوباره پر شده
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
پخش کننده روغن ضروری 500 متر مربعی روغن پر شده مشکی متال قوی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22 وات |
| سر و صدا:: | < 35dba |
فن قابل شارژ فن آوری هوای سرد 130 میلی لیتر پخش کننده عطر هوا برای بانک ها، خرده فروشان
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 6 وات |
| رنگ: | مشکی/نقره ای |
پخش کننده های روغن اسانس فلز سیاه و سفید 500 متر مربع پر شده برای مرکز خرید
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
دستگاه پخش کننده رایحه / رایحه خنک کننده فن مستقل
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
گواهینامه CE ماشین عطر قابل تعویض مناسب هوا با مساحت متوسط
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

