همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted hotel scent machine ] همخوانی داشتن 137 محصولات.
عمده فروشی اتاق مواد معطر فلزی منتشر و 8000 ساعت طول عمر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
5W 150ml 1000 فوت مربع Aroma Air Diffuser برای بازاریابی رایحه
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ: | 12 ولت |
دستگاه خوشبو کننده هوای مطبوع با ظرفیت 1000 میلیلیتر، پوشش رنگ پودری آهن، مناسب برای استفاده تجاری با پوشش 4000-6000 متر مکعب
| تایپ کنید: | الکترواستاتیک |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 میلی لیتر |
| قدرت: | 100 وات |
دستگاه پخش بوی عطر DC12V دستگاه پخش عطر 15 وات بطری آلومینیومی
| پوشش: | 1200 CBM |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
| توان (W): | 15 وات |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
پخش کننده برقی خوشبو کننده هوا نقره ای شکل با آداپتور UL ، دستگاه بوی هوا
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
120 میلی لیتر دستگاه عطر تجاری خاموش با اندازه طولانی صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
ساعات کار و روزهای قابل تنظیم پخش کننده روغن ضروری روغن آلومینیوم فوق العاده بی صدا
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

