همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 130ml scent fragrance diffuser ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
130ML ماشین بوی روغن پر شده / پخش کننده عطر اتوماتیک آلومینیوم
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم بویایی قابل تنظیم اسانسییل Mist Hvac 130ml ظرفیت بویایی
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
130ml 12V1A آلومینیوم آنودایز پخش کننده عطر خودکار با دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
آلومینیوم عمودی 5W 130ml 200m3 دستگاه پخش کننده بو برای هاتل
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم |
| قدرت:: | 6W |
دکمه لمسی آلومینیومی 6W 130ml 300cbm دستگاه پخش کننده بو
| رنگ:: | Glod / نقره ای / آبی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
مراقبت های بهداشتی دستگاه پخش عطر برقی رایحه هوا برای تجارت بازاریابی رایحه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
130ml 300CFM 200m3 پخش کننده رایحه آلومینیوم برای دفتر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
پخش کننده های رایحه درمانی فوق العاده خاموش دفتر با صفحه نمایش LCD / سیستم های عطر و بوی هوا
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
10M Remote Control 300CFM 130ml 5W دستگاه پخش کننده بو
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
پخش کننده عطر برقی از راه دور مد با پمپ ژاپن و بطری شیشه ای
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |

