همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 130ml scent fragrance diffuser ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
مد طراحی از راه دور دستگاه پخش کننده عطر هتل با پمپ باد Nidec ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
تلگراف تازه کننده خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز 6W 130ml 300cbm
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
پخش کننده برقی خوشبو کننده کم صدا با دکمه لمسی LCD و مه غلیظ
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
فروشگاه های 120 میلی لیتری پخش عطر برقی فوق العاده خاموش با صفحه نمایش LCD با دکمه لمسی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده عطر الکتریکی کم سر و صدا
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش عطر و بوی پخش کننده عطر برقی کم صدا با تایمر دکمه لمسی LCD و مه غلیظ
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
300cbm 100ml 700m3 دستگاه بازاریابی رایحه بدون آب
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| سر و صدا:: | <30dba |
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
آرام کار رایحه هتل با دکمه لمسی و تنظیمات روز هفته
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
رنگارنگ آلومینیوم 1000 فوت مربع هتل بوی ماشین بطری شیشه ای 100 میلی لیتری با تایمر
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

