همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 238 محصولات.
110V نقره HVAC 40000 میلی لیتر بطری روغن دوقلو دستگاه پخش کننده عطر 5000 سی بی متر برای بندر هوا پوشانده شده است
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پلاگین فلزی دیفیوزر آروماتراپی الکتریکی برای 5000cbm و استفاده در هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
آلمان پمپ تلگراف اتوماتیک تجاری 5L با پخش هوای سرد و تایمر نمایشگر LCD
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پمپ هوا دوقلو فلزی سفید 200 متر مربع قابل نصب بر روی دیوار دستگاه بوی هوا 500 میلی لیتر با پنکه داخلی برای مغازه های برند
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
سیستم عطر و بوی خوشبو کننده هوا برقی بزرگ و دارای نازل های خارجی برای آبگرم
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده روغن عطر برقی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |
200 Sqaure Meter بویایی پخش کننده هوا / اماکن تجاری خوشبو کننده اتوماتیک هوا
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
5000CMB پوشش آلومینیومی HVAC Tabletop پخش کننده روغن ضروری روغن با 2 نبولایزر خارجی
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
تلگراف خوشبو کننده تجاری تجاری آلومینیوم نقره ای با HVAC و صفحه LED بطری روغن دوباره پر شده
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
قدرت قوی سیاه و سفید پخش کننده هوا عطر سرد با پخش بطری روغن 4L برای فروشگاه های 4S
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

