همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 238 محصولات.
میز کار، پخش کننده روغن ایستاده در کف، جعبه فلزی، بطری پلاستیکی 500 میلی لیتر
| قدرت: | 10 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 1500m³ ، 500㎡ ، 5000sqf |
دستگاههای رایحه اتوماتیک تجاری اتوماتیک HVAC Black metal 1000ml با روغن پرشده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
220V مشکی آلومینیومی آماده به کار تهویه مطبوع پخش کننده عطر خودکار با ظرف 5 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز HVAC با صفحه نمایش دیجیتال و قابل برنامه ریزی زمان 3000CBM
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |
پخش کننده عطر اتوماتیک HVAC 1000m2 آلومینیوم مستقل با نبولایزر خارجی و بطری های روغن 4 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
5000 CBM Big Mist Commercial رایحه تجاری پخش کننده روغن معطر درمانی
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
دستگاه عطر تجاری HVAC با منطقه بزرگ با نبولایزر جداگانه و بطری روغن 5 لیتر برای هتل
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |
پخش کننده خوشبو کننده تجاری تجاری HVAC Electric با قفل و بطری پر شده برای 1000 متر مربع
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

