همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 238 محصولات.
رومیزی خانگی دستگاه هوای معطر Smoke HVAC 0.5L را بردارید
| نام: | دستگاه هوا معطر |
|---|---|
| ظرفیت: | 0.5L |
| سر و صدا:: | <30dba |
خوشبو کننده هوا 5000cbm HVAC پخش کننده روغن ضروری الکتریکی
| نام: | پخش کننده روغن ضروری الکتریکی |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
POM Nozzle Metal 300cbm 500ml ماشین بوی روغن روغن
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | فلز پودر |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه رایحه هتل سفید معطر / خوشبو کننده معطر کاملاً سفید
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
200 متر مربع TWIN پمپ پخش هوای سرد 500 میلی لیتر فلز دستگاه هوا معطر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
آماده به کار حرفه ای ماشین هوا / دستگاه خوشبو کننده هوا اتاق 500 میلی لیتر بطری روغن
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | فلز پودر |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده هوا عطر بطری روغن 220 ولت HVAC 500 میلی لیتر 5000 سی بی متر برای بندر هوا پوشانده شده است
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
12V1A Strong and Quiet Twin Japan پمپ فلز سفید دستگاه رایحه هوا را بوجود می آورد
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
پخش کننده روغن معطر روغن معطر با پمپ ژاپنی برای سیستم تهویه مطبوع
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده های قدرتمند روغن قابل حمل 220 ولت سیاه و سفید برقی سیاه و سفید برای مساحت زیاد
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

