همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 238 محصولات.
پخش کننده عطر هوای برقی قابل نصب روی دیوار 31w Metal HVAC
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
دیفیوزر AC مرکزی تجاری 5000 متر مکعبی 110 ولتی با اتومایر فلزی
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| پمپ: | ساخت آلمان |
| مصرف روغن: | 3 میلی لیتر در ساعت |
پخش کننده های برقی آروماتراپی منتشر کننده هوای سرد با نمایشگر و تنظیمات روز هفته
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده عطر برقی Silent Working Elegant Shape مرکز خرید 500 میلی لیتر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده عطر اتوماتیک HVAC 5000cbm 1000ml با روغن دوباره پر شده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 220 |
| قدرت:: | 31W |
220V Electric Silent Work Cinema دستگاه پخش کننده عطر و بوی بزرگ 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
طرح جدید پمپ باد آلومینیوم آبی خاموش آلمان HVAC پخش کننده عطر هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه عطر هوای مشکی فلزی 1000 میلی لیتری برای فضای 1500 CBM
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| برنامه کنترل شده:: | آره |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
مصرف سوخت 15 وات برای آرموتراپی فلزی سیاه 2 میلی لیتر در ساعت برای بوی شخصی
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
پوشش بالا 500 میلی لیتر آروما دیفوزر در طراحی پوشش فلزی برای گزینه سفارشی سیاه / سفید
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |

