همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 238 محصولات.
پخش کننده عطر سفید دیواری با ولتاژ برق 12 ولت
| رنگ ظاهری: | سیاه سفید |
|---|---|
| ولتاژ برق: | 12 ولت |
| روغن اسانس: | 500 میلی لیتر |
پخش کننده روغن معطر و ضد عفونی کننده قوی ، سیستم عطر Hvac سبک
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده بو و عطر باتری برای عطر خانگی به طور یکنواخت پخش می شود
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| نوع: | باتری کار می کند |
| مواد:: | فلز |
روغنهای معطر رایحه 1000ml 5000CBM دستگاه هوا معطر 31w
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 220 |
| قدرت:: | 31W |
1000 میلی لیتر دستگاه پخش عطر و بوی هوا HVAC برقی سیاه و سفید با مواد فلزی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
صنعتی 5000CBM اتوماسیون رایحه روغنهای معطر رایحه هوا با بطری پر کردن 1000 میلی لیتر
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 220 |
HVAC Air Fresheners الکتریک رایحه پخش کننده دستگاه پخش روغن الکتریکی اسانس
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
دستگاه پخش بوی عطر DC12V دستگاه پخش عطر 15 وات بطری آلومینیومی
| پوشش: | 1200 CBM |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
| توان (W): | 15 وات |
پخش کننده عطر اتوماتیک Hvac 22W Metal 1000ml
| منبع نیرو:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت: | 500/1000 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | DC12V |

