همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 238 محصولات.
آلومینیوم مساحت وسیعی از سیستم های انتقال عطر HVAC با بطری 2500 میلی لیتر برای بازاریابی رایحه
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
خانه فلزی هوشمند آروماتراپی روغن پخش کننده 300 میلی لیتر بطری پلاستیکی سطح کم سر و صدا 40dBa
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 5000m³ ، 2000㎡ ، 20000sqft |
5000 سی سی بر متر پخش کننده های رایج روغن رایحه درمانی با بطری های روغن 4 لیتر
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
بطری و تایمر پخش کننده عطر برقی HVAC Silver Aluminium 5L
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پمپ هوا Siver Anodised Aluminium HVAC آلمان دستگاه بوی هوا
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه تهویه هوا با حالت آماده به کار White Metal 200 Sqaure Meter With Inner Fan
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
مرکز خرید مترمربع پخش کننده عطر برقی با نازل و تایمر خارجی
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه هوای معطر تجاری Big Area 220v 4l با تایمر پخش هوا سرد و نمایشگر LCD
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده های روغن ضروری حرفه ای 5000 Cbm Hvac با 2 نبولایزر و تایمر خارجی
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

