همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
بزرگ عطر دو نبولایزر بیرونی بطری روغن 5 لیتر ماشین بوی تجاری با تایمر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |
پخش کننده اتوماتیک خوشبو کننده هوا فلزی کت پودر برای مساحت کوچک
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
انتشار هوای سرد پخش کننده رایحه برقی آلومینیومی رنگارنگ برای فضای زیاد
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده عطر برقی Silent Working Elegant Shape مرکز خرید 500 میلی لیتر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
12V سفید رایحه دستگاه عطر خانگی برقی / دستگاه رایحه اتاق
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخشکننده عطر آلومینیومی نقرهای 500 میلیلیتری با پوشش وسیع
| فن آوری:: | انتشار در هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50 وات |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
سیستم عطر Hvac قابل نصب روی دیوار 12 ولت مشکی 150 میلی متری برای راهروهای 100 مترمربعی و هتل
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده های هوا مستقل hvac ODM 500ml ، پخش کننده بوی هوا با تایمر برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سفید سیاه |
| قدرت:: | 31W |
دستگاه پخش بوی خوشبو کننده خانگی 500ML سفارشی 12V 2A آلومینیومی هتل لابی
| رنگ: | مشکی / نقره ای |
|---|---|
| مواد: | شیشه |
| نصب و راه اندازی: | تهویه مطبوع یا خارجی را وصل کنید |
1000 Cbm دستگاه خوشبو کننده هوا آرام و معطر برای خانه ، کنترل کامپیوتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

