همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
دستگاه خوشبو کننده تجاری دیواری 8 وات 12 ولت HVAC
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 101-200 میلی لیتر |
HVAC 4ml / h 1500cbm Aroma Auto Fragrance Machine برای هتل
| نام: | پخش کننده روغن ضروری |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| مواد:: | شیشه |
کنترل از راه دور 300 سی بی 6 میلی لیتر 130 میلی لیتر عطر پخش کننده رایحه
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
Anudised Aluminium 100 Square Ft 130ml 6W پخش کننده عطر هوا
| ولتاژ:: | 12V1A |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| سر و صدا:: | <30dba |
خوشبو کننده هوا لابی هتل با سر و صدای کم / پخش کننده رایحه تجاری در منطقه بزرگ
| شماره مدل:: | خوشبو کننده لابی هتل MX-802 |
|---|---|
| ویژگی: | نویز پایین |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده بویایی اتوماتیک بطری 150 میلی لیتری با پوسته پلاستیکی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml پخش عطر و بوی رایحه
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
کنترل از راه دور آلومینیوم قابل حمل هوا پخش کننده عطر بدون روغن نشت صدای کمتری دارد
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |

