همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
130 میلی لیتر پخش کننده رنگارنگ آلومینیوم قابل حمل از راه دور
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
150ml washroom Plastic Automatic Fragrance Diffuser Machine With timer and inside fan for odor control
| Technology:: | Cold-air diffusion |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Power:: | 8W |
حمام 150 میل حمام 12 ولت بلک پلاستیک دیواری پخش کننده عطر برقی قابل نصب با رایحه ای دوباره پر شده
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
500 میلی لیتر آلومینیوم منتشر کننده هوا معطر با آداپتور نازل ضد زنگ UL
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
آداپتور UL دستگاه پخش کننده رایحه پلاستیکی برای فروش های کوچک خرده فروشی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پمپ باد Nidec ژاپن کنترل بوی پلاستیک سفید پخش دستگاه پخش بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
منطقه کوچک ماشین هوا / Ati - پخش کننده بوی الکتریکی خوردگی برای کنترل بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
روغن اساسی ضروری 500ml 3000cbm الکتریک پخش کننده عطر
| نام: | پخش کننده رایحه برقی |
|---|---|
| طریقه استفاده: | منطقه بزرگ |
| نوع:: | پخش کننده عطر تهویه هوا |
دستگاه پخش کننده بوی عطر هوا آروما 360 کنترل برنامه موبایل بلوتوث 300cbm
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
| ولتاژ: | 12V1A |
پلاستیک ضد عفونی کننده پخش کننده عطر برقی و حرفه ای
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |

