همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted hotel scent machine ] همخوانی داشتن 137 محصولات.
پخش کننده عطر برقی Hvac Hotel 300cbm Standing Alone
| منبع نیرو:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
Hvac 250ml 200m3 روغن عطر Aroma Diffuser DC12V
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه و سفید |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
150ML سیستم بوی آماده به کار Hvac ، پخش کننده عطر برقی برای 100 مترمربع و فروشگاه های خرده فروشی
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
8W 150ml 300CBM پخش کننده هوا برای معطر سازی
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه و سفید |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
5000 پوند پمپ هوا 110V HVAC سیستم پخش کننده رایحه با نمایشگر دیجیتال و تایمر
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
فوق العاده قدرت 5000CMB Hvac Scent System به صورت مستقل دو نازل و تایمر خارجی
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
2015 New Arrival 110v نقره ای خارجی 4L پخش کننده بوی عطر منطقه بزرگ
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
5000CMB پوشش آلومینیومی HVAC Tabletop پخش کننده روغن ضروری روغن با 2 نبولایزر خارجی
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده رایحه اتوماتیک آلومینیوم آنودایز شده با قفل 600 سی بی متر برای مغازه های پوشاک
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم بوی اتوماتیک اسپری هوا 110 ولت آلومینیومی Hvac با نازل فولاد ضد زنگ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

