همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted hotel scent machine ] همخوانی داشتن 137 محصولات.
ضد عفونی کننده اتوماتیک عطر پخش کننده اتوماتیک / دستگاه هوا معطر برای خانه
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دیواری HVAC 1000ml Automatic Fragrance Diffuser 3000cbm
| نام: | پخش کننده آروماتراپی آبگرم |
|---|---|
| مواد:: | فلز |
| رنگ:: | سیاه سفید |
دستگاه عطر اتاق حمام ، پخش کننده برقی روغن اساسی برای کنترل بو
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل ، قابل نصب بر روی دیوار |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Fragrance Diffusers PCB Control
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 12 |
| توان (W):: | 8 |
فن قابل شارژ فن آوری هوای سرد 130 میلی لیتر پخش کننده عطر هوا برای بانک ها، خرده فروشان
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 6 وات |
| رنگ: | مشکی/نقره ای |
پنکه و پودر سفید 500 میلی لیتر پخش کننده هوا و خوشبو کننده اتوماتیک ساخته شده در هوا و عطر دوباره پر می شود
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
پخش کننده های معطر درمانی معطر 150 میلی لیتر با پمپ هوا Longlife ، دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

