همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted hotel scent machine ] همخوانی داشتن 137 محصولات.
سیستم عطر و بوی خوشبو کننده هوا برقی بزرگ و دارای نازل های خارجی برای آبگرم
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
سیستم پخش بوی تهویه مطبوع اتوماتیک 110 ولت 300 متر مربع دستگاه خوشبو کننده هوا برقی
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 18 وات |
| سر و صدا: | <30dba |
پخش کننده هوا عطر بطری روغن 220 ولت HVAC 500 میلی لیتر 5000 سی بی متر برای بندر هوا پوشانده شده است
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
110V HVAC نقره ای فوق العاده آرام دستگاه پخش کننده بوی خودکار
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دیفیوزرهای پخش کننده رایحه برقی آلومینیومی Standby Silver با روغن پرشده قابل نصب است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پمپ بادوام و طولانی مدت دستگاه پخش کننده روغن معطر درمانی HVAC نصب شده است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده فلزی رومیزی سیاه با کار بسیار ساکت و سطح سر و صدا 32dba
| رنگ ظاهری: | سیاه سفید |
|---|---|
| تنظیمات تایمر: | 1 ساعت/3 ساعت/6 ساعت/روشن |
| مواد: | فلز |
اسانس خانگی فلزی پخش کننده عطر برقی با دو پمپ هوا
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
فروشگاه های 120 میلی لیتری پخش عطر برقی فوق العاده خاموش با صفحه نمایش LCD با دکمه لمسی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

