همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 238 محصولات.
ماشین عطر سفارشی ماشین پخش کننده عطر نقره ای آلومینیوم HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
5 لیتری آلومینیوم نقره ای اتوماتیک پخش کننده رایحه عطر و بوی بالا برای 1500m2
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
مرکز خرید سیستم رایحه Hvac با نمایشگر دیجیتال / پمپ هوا 110 ولت
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده بوی خودکار نقره ای بادوام با پمپ باد وارداتی برای 5000 سی بی متر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
بزرگ عطر دو نبولایزر بیرونی بطری روغن 5 لیتر ماشین بوی تجاری با تایمر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |
ماشین رایحه اتوماتیک تجاری / سیستم تحویل بوی هتل Hvac
| نام: | ماشین خوشبو کننده خودکار |
|---|---|
| نوع: | تجاری |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه رایحه هتل مشکی 500 میلی لیتری با فن داخلی و رایحه ای قوی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
فلز 22w 1000ml 3000cbm HVAC Diffuser برای هتل
| مواد: | فلز |
|---|---|
| اندازه: | 300 * 150 * 360 میلی متر |
| ولتاژ (V): | 220 |
نازل از جنس استنلس استیل سیستم تحویل رایحه برای HVAC ، پخش کننده رایحه برقی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

