همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
2000CBM Coverage spa Room Aroma Diffuser فوق العاده آرام با رایحه ای دوباره پر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
سیستم بویایی 220 ولتی تهویه مطبوع تهویه مطبوع 220 ولتی با پوشش فلز سیاه مشکی پوشش 2000CBM
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Black HVAC ماشین رایحه تجاری Black Metal Electric 220V برای 700 متر مربع منطقه بزرگ
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Black رایانه فوق العاده آرام 220v HVAC سیستم عطر برای کافه ، 2000CBM پوشش
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
5000cbm 6ml / H کنترل بو در بدن پخش کننده عطر 31w برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| حداکثر مصرف روغن: | 6 میلی لیتر در ساعت ± 5 |
| فن آوری: | انتشار هوای سرد |
پودر پوشش پودر پخش کننده عطر و بوی مسطح و پخش بوی معطر قابل تنظیم
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
نازل جداگانه و پخش کننده بویایی HVAC با بطری های روغن 2 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش عطر برقی Hvac / پخش کننده رایحه عطر نقره ای برای سوپرمارکت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش کننده هوای برقی تجاری 500 میلی لیتری تهویه مطبوع دستگاه عطر خانگی با فن
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| فن داخلی: | خیر |
| رنگ:: | قرمز روشن |

