همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
1000m2 HVAC دستگاه پخش کننده الکتریکی هتل بوی ماشین ، پمپ کار خاموش
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
500ml My Way Hotel Collection روغن عطر، لیمو عطر سنبل
| مواد: | ذات طبیعی |
|---|---|
| رایحه: | روش من |
| ویژگی ها: | برای استفاده از پخش کننده عطر |
لابی هتل فوق العاده آرام پخش کننده های ضروری روغن ضروری 1000 میلی لیتر برای منطقه بزرگ
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
لابی پیشرفته هتل قدرت پخش قابل حمل 220 ولت فلز سیاه و سفید پخش کننده روغن ضروری HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
فناوری نانو دیواری دستگاه پخش بوی فلزی نفیس آماده به کار 15 وات
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
سیستم پخش رایحه رایانه پخش کننده رایحه گزینه کنترل از راه دور با Fan Direct
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
عمده فروشی اتاق مواد معطر فلزی منتشر و 8000 ساعت طول عمر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
4L بطری روغن بویایی دستگاه پخش کننده 10000 فوت مربع برای لابی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
فوق العاده قدرت 5000CMB Hvac Scent System به صورت مستقل دو نازل و تایمر خارجی
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
اتوماسیون رایحه صنعتی رایحه پخش کننده رایحه 5000cbm دستگاه رایحه هوا
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

