همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
نازل از جنس استنلس استیل سیستم تحویل رایحه برای HVAC ، پخش کننده رایحه برقی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
کم صدا 32dba آروم دیفوزر روغن ضروری تکنولوژی پیشرفته برای پوشش 500cbm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
220v black metal Automatic Fragrance Diffuser ساکت و بدون صدا در داخل فن برای لابی هتل کار می کند
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
دستگاه پخش بوی خانه دیواری 14W 500m3 500ml پخش کننده اسانس
| نام: | پخش کننده عطر هوا |
|---|---|
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
| رنگ:: | سیاه سفید |
پخش کننده های روغن اسانس فلز سیاه و سفید 500 متر مربع پر شده برای مرکز خرید
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
ECO - سیستم تحویل رایحه مرکز خرید دوستانه سینما با قفل و روغن دوباره پر شده
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |

