همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
سیستم رایحه ایستاده به تنهایی / تهویه مطبوع ، پخش کننده عطر برقی با برنامه تایمر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده عطر برقی Quiet Work Large Area با تجهیزات رایحه 500ml ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
لابی هتل پخش کننده رایحه حرفه ای برای بازار ایالات متحده ظرفیت بزرگ 1000 میلی لیتر مواد فلزی سیاه
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
دستگاه بویایی هتل سوپرمارکت بیگ پاور 1000 میلی لیتری بلک متال HVAC
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
دیفیوزر روغن برقی قابل نصب روی دیواری 1000 میلی لیتر با دسته مخصوص لابی هتل و سوپرمارکت
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
110 ولت کنترل 7 روزه زمان پخش HVAC دستگاه پخش عطر پخش کننده هوا عطر
| شماره مدل:: | MX-602 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده عطر هوا 22W 500ml 1500cbm برای منطقه متوسط
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
خانه هتل دفتر آروماتراپي روغن پخش کننده با فلز محفظه و سطح سر و صدا 40dBa
| قدرت: | 10 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 1500m³ ، 500㎡ ، 5000sqf |
لابی هتل HVAC Large Area Scent Diffuser for Scenting Solutions
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |

