همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 238 محصولات.
35W 500ml 2000cbm HVAC ماشین آلات معطر هتل برای هتل
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| میزان صدا: | <20dba |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده خوشبو کننده هوا با صدای کم 12 ولت با فن داخلی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
Stand Alone HVAC Intallation 500ml Air Machine رایحه
| نوع: | دستگاه عطر و بوی هوا |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ویژگی: | تنها ایستاده |
دیواری سیستم تحویل رایحه پمپ باد قابل حمل دو نفره 8000 ساعت طول عمر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
اسانس خانگی فلزی پخش کننده عطر برقی با دو پمپ هوا
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
پخش کننده عطر الکتریک Black Metal bêdeng با رایحه ای دوباره پر شده و بطری 500 میلی لیتر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه خوشبوکننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با HVAC و قابل کنترل با اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 30 W |
| ولتاژ: | 12 ولت |
دستگاه خوشبو کننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با سیستم تهویه مطبوع و قابل کنترل از طریق اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| مواد: | فلز، روکش پودر آهن |
| سطح نویز: | 40 دسی بل |

