همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 238 محصولات.
پخش کننده های ولتاژ روغن ضروری روغن بزرگ ولتاژ 220 ولت با 500 میلی لیتر ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
ساخته شده در فن 5000sq.Ft 0.5L انتشار دهنده رایحه هوا
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml پخش عطر و بوی رایحه
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
3000cbm آبی آلومینیوم تجاری HVAC پخش کننده رایحه هوا برای سیستم بازاریابی رایحه
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
CE 8000 ساعت طول عمر پخش کننده های روغن ضروری HVAC برای مرکز خرید تجاری
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه رایحه تجاری عطر پخش کننده رایحه هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه عطر پخش هوا با هوای سرد ، خوشبو کننده و خوشبو کننده هوا برای سیستم Hvac
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده بو خودکار فلزی 12 ولتی 3000CBM با فن داخلی
| عملکرد ویژه: | رایحه درمانی |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22 وات |
پمپ دیواری دیواری پخش کننده عطر هوا و رستوران سازگار با محیط زیست با مواد فلزی
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
| مواد:: | فلز |

