همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
پخش کننده بوی برقی اتوماتیک Fan برای ورزشگاه ها و نبولایزر از جنس استنلس استیل ضد روغن
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
1500CBM Coverage Scent Scent Oil Diffuser Machine تنها سیستم کنترل بو
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
تهویه مطبوع نصب شده با فناوری نانو دستگاه بویایی قابل تنظیم برای لابی هتل
| منبع انرژی: | برقی |
|---|---|
| گواهی: | CE, RoHS |
| تایپ کنید: | پخش کننده اسانس |
ماشین الکتریکی بوی تنهایی ، پخش کننده عطر و بوی رایحه برای عطر پخش کننده سیستم HVAC
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
بطری آلومینیومی 500 میلی لیتری ماشین پخش کننده عطر HVAC مدل مد 110 ولت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
خوشبوکننده لابی هتل در عمده فروشی بلک متال کریسمس ساخته شده در صفحه نمایش تایمر و LCD
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
2000CBM Coverage Diffuser عطر و بوی بزرگ با روغن اساسی برای فروشگاه مارک
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
لابی هتل HVAC Air Aroma Diffuser 1000ml سیستم بازاریابی رایحه برای 5000 متر مکعب
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
پخش کننده بوی عطر و بوی منطقه آزاد 220 ولت برق نیوز با تجهیزات رایحه 500 میلی لیتر ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
3000cbm Aroma Hotel Lobby Essential Oil Diffusers رایحه دستگاه هوا معطر CE Rohs
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

