همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
دستگاه پخش کننده عطر و بوی لابی هتل برای فضای 1500CBM در حالت آماده باش Quiet Big Coverage
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
خوشبو کننده های برقی هوای برقی فلزی 1000m2 HVAC برای دستگاه عطر و بوی لابی هتل در خانه کار بی صدا
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده روغن پوسته آلومینیومی 500ML 12v 2A HVAC لابی هتل
| میزان صدا: | < 25dba |
|---|---|
| ظرفیت: | 200 میلی لیتر |
| منبع انرژی: | برقی |
انتشار هوای سرد پخش کننده رایحه برقی آلومینیومی رنگارنگ برای فضای زیاد
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه هوای بوی هتل HVAC 200 متر مربع پخش کننده عطر لابی با گواهینامه CE
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| فن داخلی: | خیر |
| رنگ:: | نارنجی |
سیستم بازاریابی لابی هتل به تنهایی دستگاه پخش بوی عطر تجاری
| ظرفیت (CFM): | 1000 |
|---|---|
| نوع:: | یونیزر هوا |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
دستگاه پخش بوی رایحه HVAC Black 12V Hotel با تایمر و بطری روغن دوباره پرشده 500 میلی لیتر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 12v2a |
1000 متر مربع 500 میلی لیتر دستگاه پخش کننده عطر و بوی هتل HVAC با روغن دوباره پر شده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
پمپ قدرتمند رایحه پخش کننده عطر تجاری / ماشین رایحه هتل
| نام: | پخش کننده رایحه تجاری |
|---|---|
| طریقه استفاده: | منطقه بزرگ |
| ولتاژ:: | 12v2a |

