همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
پخش کننده های هوا مستقل hvac ODM 500ml ، پخش کننده بوی هوا با تایمر برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سفید سیاه |
| قدرت:: | 31W |
12V 2A ساکت و آرام هتل اتو سیاه و سفید دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک به صورت مستقل
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
خوشبوکننده اتوماتیک اتاق بطری روغن 500 میلی لیتری پخش کننده هوای سرد / پخش کننده بوی تهویه مطبوع
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
خوشبو کننده هوا در لابی هتل CE & ROHS Electric Nanotechnology برای بازاریابی رایحه
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخشکننده عطر آلومینیومی نقرهای 500 میلیلیتری با پوشش وسیع
| فن آوری:: | انتشار در هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50 وات |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده بوی تجاری کم صدا ، خوشبو کننده هوا لابی هتل برای فضای بزرگ
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
بطری HVAC 1000ml Scent Air System ، پخش کننده رایحه رایحه برای هتل لابی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 220/110 |
قابل حمل 22W 1500CBM 500ml پخش کننده روغن معطر اسانس
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |

