همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
CE دستگاه پخش بوی هوا HVAC با هوای سرد برای بازار گران قیمت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
سیستم پخش کننده بوی تهویه مطبوع تهویه مطبوع تهویه مطبوع و تهویه مطبوع با آلومینیوم نقره ای ثبت اختراع مورد تایید CE
| فن آوری:: | انتشار در هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50 وات |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
1000 متر مربع پخش کننده رایحه حرفه ای رنگارنگ با پمپ هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
آلومینیوم آنودایز شده 500 میلی لیتر 1000 مترمربع 50 وات پخش کننده بوی روغن
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده عطر مشکی بزرگ و فلزی با پخش کننده عطر و بوی تایمر / دیواری Hvac 1000ml
| مواد:: | فلز پودر |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 110V / 220V |
پخش کننده عطر برقی دیواری Hvac ، دستگاه پخش کننده اتاق برای لابی هتل
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
آلومینیوم هتل 4L روغن 50W 3000CBM پخش کننده رایحه HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه خوشبو کننده هوای مطبوع تجاری 15 واتی، 500 میلیلیتری، قابل کنترل با اپلیکیشن، نصب دیواری
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |

