همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
2015 New Arrival 110v نقره ای خارجی 4L پخش کننده بوی عطر منطقه بزرگ
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
3000 CBM Shopping Center 1000ml HVAC دستگاه رایحه تجاری / پخش کننده بوی اتوماتیک
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
مرکز خرید 4000 میلی لیتر HVAC آلومینوم پخش کننده بوی عطر با پمپ ژاپن
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده عطر تهویه مطبوع مرکزی 3000 cbm، دستگاه پخش کننده عطر 50 واتی HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 3 سال |
| پوشش: | 3000 CBM |
دستگاه پخش کننده عطر و بوی حرفه ای بدون سر و صدا برای 1000 متر مربع
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه رایحه اتاق میانه ، تهویه مطبوع رایحه پخش کننده 12v2a
| نام: | دستگاه رایحه اتاق |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| مواد:: | شیشه |
5000 فوت مربع فن رایحه پخش کننده عطر برقی ، پخش کننده عطر ، 500 میلی لیتر بطری
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |

