همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
پخش کننده بوی 1500 سانتی متر مربع مستقل HVAC 0.5 لیتر با فن
| نام: | دستگاه هوا بوی |
|---|---|
| ظرفیت: | 0.5 لیتر |
| سر و صدا:: | <30dba |
لابی هتل ماشین عطر سازی بوی هتل / دستگاه رایحه روغن عطر معطر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
5000CBM پخش کننده هوا مستقل از فلز سیاه و سفید hvac برای هتل لابی
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
نانوفناوری دیواری پخش کننده عطر و بوی فلزی ناحیه بزرگ با 500 میلی لیتر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
لابی هتل بدون سر و صدا 220 ولت نقره ای اتاق پخش کننده عطر با روغن ضروری 1000 میلی لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
220V نقره آلومینیوم 1000 مترمربع هتل HVAC لابی ماشین رایحه تجاری
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
1000M2 4l پخش کننده عطر تجاری بزرگ با پمپ هوا ژاپن برای مرکز خرید
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
سیستم پخش کننده بوی تهویه مطبوع تهویه مطبوع 5000CBM مستقل 220 ولتی سیاه فلزی مستقل
| مواد:: | کت پودر فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31 وات |
5000 پوند پمپ هوا 110V HVAC سیستم پخش کننده رایحه با نمایشگر دیجیتال و تایمر
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

